CALL ME

FAQ

Wysyłamy towary na cały świat, koszt przesyłki uzależniony jest od ilości wysyłanych sztuk oraz miejsca wysyłki. Koszty wysyłki zaczynają się od 9 EUR.
Jeśli Twój kraj pobiera cło na towary importowane z Polski- będą to koszty doliczone, kiedy paczka dotrze do kraju wysyłki. Będziesz musiał zapłacić te opłaty. Niestety nie mamy żadnej kontroli nad tymi opłatami i nie może poinformować, jakie będą. Polityki celne mogą różnić się znacznie w zależności od kraju - więc jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego tematu, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym w celu uzyskania dalszych informacji.
Tak. Proszę o kontakt na info@pepes.pl w celu uzyskania faktury VAT na zamówienie.
Tak, proszę napisz na info@pepes.pl w celu otrzymania vouchera. Nie można tego dokonać bezpośrednio na stronie internetowej.
Tak, jesteśmy zainteresowani współpracą z profesjonalnymi sprzedawcami i sklepami. Możemy dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Na przykład jest możliwe złożenie zamówienia na naszą pościel w różnych wymiarach specyficznych dla danego kraju.
Idź do "zaloguj / zarejestruj się", a następnie kliknij w link "Nie pamiętam hasła", następnie zostaną Tobie wysłane informacje z instrukcją postępowania na Twój adres e-mail.

FORMULARZ KONTAKTOWY

 • IMIĘ I NAZWISKO*
  0
 • E - MAIL*
  1
 • TREŚĆ WIADOMOŚCI*
  2
 • Captchacopy the words
  3
 • 4