WTF

B-NASTY TO PIONIERSKA MARKA W DZIEDZINIE SUBTELNEJ KONTROWERSJI. WPISUJE SIĘ W POPULARNE TRENDY JEDNOCZEŚNIE ŁAMIĄC STEREOTYPY. JEST ZARAZEM – ŚMIESZNA, CIEKAWA, ODWAŻNA, SKANDALICZNA I GŁUPIUTKA. NOSZĄC PRODUKTY B-NASTY MOŻESZ W WYRAFINOWANY SPOSÓB OKREŚLAĆ SIĘ PRZEZ SWÓJ UBIÓR. B-NASTY MOŻE STAĆ SIĘ TWOJĄ ULUBIONĄ MARKĄ WYRAŻAJĄCĄ TWOJĄ PRZEKORĘ I BUNT. A MOŻE PO PROSTU ODCZUWASZ POTRZEBĘ ZROBIENIA CZEGOŚ CZEGO NIKT DOTĄD SIĘ NIE ODWAŻYŁ? B-NASTY POZWOLI TOBIE ODRZUCIĆ KONWENANSE POPRZEZ SWOJĄ PROSTĄ KONCEPCJĘ WYZWALAJĄCĄ CAŁE SPEKTRUM EMOCJI.

CELEM B-NASTY BYŁO WPROWADZENIE CZEGOŚ ZUPEŁNIE NOWEGO NA RYNEK. TEN ZAMYSŁ DOPROWADZIŁ DO POWSTANIA UNIKALNEGO PROJEKTU ŁĄCZĄCEGO KLASYCZNE FORMY Z MOCNO SZOKUJĄCYM MOTYWEM. MARKA JEST PRZEZNACZONA DLA KOBIET, KTÓRE CENIĄ SWOJA KOBIECOŚĆ I LUBIĄ JĄ EKSPONOWAĆ, ALE RÓWNIEŻ DLA TYCH, KTÓRE PO PROSTU SĄ ZMĘCZONE UDAWANIEM KOGOŚ KIM NIE SĄ.

B-NASTY TO OWOC WSPÓŁPRACY ARCHITEKTA I GRAFIKA. ICH PASJA DO INNOWACJI DOPROWADZIŁA DO TWORZENIA W NOWYCH DZIEDZINACH. KONTROWERSYJNA MODA I BIŻUTERIA ZRODZIŁA SIĘ Z OBSERWACJI, POCZUCIA HUMORU I WYOBRAŹNI. PO RAZ PIERWSZY WSTYDLIWY SYMBOL ZOSTAŁ PRZEDSTAWIONY W TAK SUBTELNY, POZYTYWNY I RADOSNY SPOSÓB.

ZAŁOŻENIEM TWÓRCÓW B-NASTY BYŁO STWORZENIE CZEGOŚ PROSTEGO Z JASNYM KOMUNIKATEM. DZIĘKI DOŚWIADCZENIU WE WZORNICTWIE I ODWAŻNYCH KONCEPCJACH, PROJEKTANTOM  UDAŁO SIĘ ZREALIZOWAĆ POSTAWIONY CEL.

WSZYSTKO TO W POŁĄCZENIU Z JAKOŚCIOWYM WYKONANIEM O PROSTEJ ESTETYCE MOŻNA NAZWAĆ NOWOCZENSYM ARTEFAKTEM. B-NASTY ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE DLA ZABAWY, ABY ROZWESELIĆ NASZYCH KLIENTÓW. B-NASTY MA NADZIEJĘ ROZSZERZAĆ SWÓJ ASORTYMENT I POWODOWAĆ UŚMIECH NA TWARZY.